زمان پاسخگویی 24/7

  084-33382622-5

  تماس با مدیران

  info@1003ilam.ir

  گیت کنترل تردد

  معرفی دستگاه گیت کنترل تردد

  امروزه کنترل عبور و مرور کاری است که دیگر نیازی به نیروی انسانی کارآمد ندارد و می‌توان این امر مهم را به گیت کنترل تردد سپرد تا از عبور و مرور اتومبیل‌ها و یا افراد گوناگون مطلع شد ، تا با دانستن اطلاعات هر شخص اجازه عبور را به وی داد و یا اینکه بالعکس از عبور ایشان جلوگیری نمود.

  گیت کنترل تردد از اجزاء مهمی است که حتماً باید در مجموعه‌های گوناگون در سراسر جهان وجود داشته باشد تا از ورود افراد ناشناس که فاقد صلاحیت برای ورود به مجموعه‌های گوناگون و یا دارای سطح قابل قبولی برای ورود به مجموعه‌ها نیستند. در گذشته‌ی نه چندان دور این عمل توسط نیروی انسانی انجام می‌گرفت . نیروی انسانی که دچار بیماری‌های گوناگون می‌شد و یا اینکه نیاز به استراحت در طول روز داشت، ولی گیت کنترل تردد دیگر نیازی به استراحت ندارد. گیت کنترل تردد وسیله‌ای کارآمد است که بدون صرف هزینه‌های اضافه‌ی نیروی انسانی تنها با کمک نیروی الکترونیکی و مکانیکی به کار ادامه داده و هیچ‌گاه درخواست استراحت نمی‌کند.

  گیت های کنترل تردد به طور کلی جهت مدیریت و کنترل افراد در مکان هایی که پر تردد هستند مورد استفاده قرار می گیرد مکان هایی همچون مترو، ورزشگاه ها، فروشگاه ها، مراکز تجاری و سازمان های دولتی و برخی مکان های خاص که از لحاظ امنیتی نیاز به گیت کنترل تردد دارند. برنامه‌ریزی گیت ها به گونه‌ای است که به افراد یا اتومبیل‌های خاصی با شرایطی که برای این دستگاه به عنوان شاخص تعریف‌شده اجازه عبور دهد و از ورود افراد ناشناس جلوگیری کند.

  امروزه گیت های تردد مختلف و متنوعی با سیستم های گوناگون در بازار موجود است که هر کدام از این گیت های کنترل تردد دارای ویژگی های منحصر هستند این تنوع باعث می شود مشتری با توجه به نیاز و سلیقه خود و درخواست اینکه چطور افراد به مکان های مورد نظر دسترسی داشته باشند امکان انتخاب را فراهم می آورد.

  همچنین شایان ذکر است گیت کنترل تردد دارای تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته ای شامل سنسورهای قوی، کنترلرهای اکسس کنترل ، بردهای الکترونیکی ، نمایشگر و... می باشند که این شرایط را فراهم می سازد تا ارتباط با سیستم های ساختمان هوشمند (BMS) ، اعلان حریق و ... از ابزارهای خاص آن باشند. جهت انتخاب بهترین دستگاه گیت کنترل تردد در راستای بهینه سازی ترددهای سازمانی پرسنل و ارباب رجوع با کارشناسان ما 08433382625 تماس حاصل فرمایید.

  Image

  آدرس شرکت

  آدرس :

  ایلام - خیابان پاسداران - خیابان واسطی

  ایمیل آدرس :

  info@1003ilam.ir

  شماره تلفن :

  084-33382622-2

  شرکت هزاره سوم خدمات دهنده در حوزه های اگریگیتوری ، شتابدهی ، ارائه تجهیزات رایانه ای ، تولید محتوای دیجیتال ، دیجیتال مارکتینگ و ... می باشد 

  عضویت در خبرنامه

  جستجو