زمان پاسخگویی 24/7

  084-33382622-5

  تماس با مدیران

  info@1003ilam.ir

  اسکنر اثر انگشت

  مزایای دستگاه اسکنر اثر انگشت و کارتخوان ایمن مدل ۳۰۰+Combo

  افزایش امنیت و حریم خصوصی

  در این مدل اسکنر اثر انگشت و کارتخوان امنیت رمز کارت به دلیل وجود کی پد و عدم نیاز به ارائه رمز کارت ملی هوشمند به اپراتورتضمین میگردد. این امر سبب می شود که نه تنها اپراتور، بلکه افرادی که در اطراف هستند از رمز کارت ملی هوشمند که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بی اطلاع باشند.

  افزایش سهولت

  یکپارچه بودن کارتخوان و کی پد، سبب ایجاد سهولت کاربری می گردد. به نحوی که کاربر تنها با یک وسیله روبرو است که کارکردن با آن بسیار ساده است. همچنین این وسیله بسیار ارگونومیک و کاربرپسند طراحی شده است که سبب می شود وارد کردن رمز بسیار ساده باشد.

  اقتصادی بودن

  تجمیع چند دستگاه در یک دستگاه باعث شده هزینه تولید کاهش یافته و به مراتب اقتصادی تر از خرید مجزای کی پد، کارتخوان و ... باشد و این امر سبب فراگیری استفاده از اسکنر اثر انگشت و کارتخوان می گردد.

  سنسور اثرانگشت با کیفیت و امنیت بالا

  دستگاه کارتخوان ایمن کاملاٌ مبنی بر استانداردها طراحی شده و در سیستم عاملهای مختلف قابل استفاده می باشد. این سنسور دارای گواهینامه IP۶۴ در برابر نفوذ آب، گرد و غبار دارای تکنولوژی تشخیص بافت زنده ( LFD) قابلیت اسکن اثرانگشت زیر نور مستقیم خورشید تا ۱۰۰,۰۰۰ لوکس دارای تکنولوژی تنوع امواج نوری (MDR) سایز بزرگ صفحه اخذ اثرانگشت ۱۸*۲۵.۴ mm دارای SDK جامع با قابلیت سازگاری با هر نرم افزاری

  استفاده از توان بومی

  اسکنر اثر انگشت و کارتخوان برای اولین بار و بصورت کاملا خلاقانه به منظور مرتفع کردن نیاز داخلی، طراحی و ساخته شده است و استفاده از توان بومی باعث ایجاد اشتغال و جلوگیری از هدر رفت ارز گردیده است.

  Image

  آدرس شرکت

  آدرس :

  ایلام - خیابان پاسداران - خیابان واسطی

  ایمیل آدرس :

  info@1003ilam.ir

  شماره تلفن :

  084-33382622-2

  شرکت هزاره سوم خدمات دهنده در حوزه های اگریگیتوری ، شتابدهی ، ارائه تجهیزات رایانه ای ، تولید محتوای دیجیتال ، دیجیتال مارکتینگ و ... می باشد 

  عضویت در خبرنامه

  جستجو