زمان پاسخگویی 24/7

  084-33382622-5

  تماس با مدیران

  info@1003ilam.ir

  ساخت تیزر تبلیغاتی

  Image

  روند تولید تیزر تبلیغاتی در آسان ویدیو

  روند تولید فیلم تبلیغاتی تیم هزاره سوم به این صورت است: ابتدا ایده پردازی و سناریو شما را طراحی می کنیم سپس در صورت لازم فیلمبرداری و عکاسی خدمات شما ، و به ترتیب: طراحی، انیمیت، تدوین، صداگذاری ، نریشن و را انجام می دهیم.

  اهمیت سفارش تیزر تبلیغاتی

  در دنیای امروز رقابت کردن کمی سختتر شده است ولی با کمی خلاقیت می توانید محصول و خدمات خود را متفاوتتر در ذهن مردم نشان دهید شما با سفارش تیزر تبلیغاتی برای خدمات خود برند خود را به شدت تقویت می کنید!

  هزینه تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی

  هزینه تیزر تبلیغاتی یا آگهی تبلیغاتی بسته به عواملی همچون مدت زمان ویدیو ، کاراکترها و طراحی اجسام گرافیکی و محیط، فیلمبرداری جداگانه ، تجیزات کامپیوتری، صدای گوینده و غیره می باشد که پیشنهاد می کنید برای قیمت تیزر مورد نیاز، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  تعریف تیزر

  تیزر در واقع ویدیوی معرفی محصول یا خدمات شماست که به شکل زیبا و جذابی باید از کسب و کار و خدمات شما دفاع کند! تیزر ها در چند سبک انیمیشن دو بعدی سه بعدی (موشن گرافیک)، رئال واقع گرا، و هستند.

  کیفیت کار تیزر

  کیفیت کار در تیم ما به بالاترین شکل ممکن انجام می شود و از جدیدترین تکنیک های روز برای جذابیت هر چه بیشتر تیزر های شما استفاده می شود. و همچنین به بهترین شکل خروجی ویدیو ها را برایتان ارسال می کنیم.

  تغییر رایگان ویدیو

  بعد از اتمام کار و تحویل پروژه به شما، ما تغییرات جزئی را بصورت رایگان برای شما انجام میدهیم. شما این حق را دارید که ویدیو خود را آن طور که دوست دارید تحویل بگیرید پس خیالتان از این بابت راحت باشد.

  آدرس شرکت

  آدرس :

  ایلام - خیابان پاسداران - خیابان واسطی

  ایمیل آدرس :

  info@1003ilam.ir

  شماره تلفن :

  084-33382622-2

  شرکت هزاره سوم خدمات دهنده در حوزه های اگریگیتوری ، شتابدهی ، ارائه تجهیزات رایانه ای ، تولید محتوای دیجیتال ، دیجیتال مارکتینگ و ... می باشد 

  عضویت در خبرنامه

  جستجو