زمان پاسخگویی 24/7

  084-33382622-5

  تماس با مدیران

  info@1003ilam.ir

  تجهیزات شبکه و ارتباطات

  سرعت رشد تکنولوژی های جدید و در صدر آنها علوم مختلف کامپیوتری به حدی است که به جرات می توان گفت در هر لحظه باید شاهد ظهور نوآوری جدیدی در این عرصه باشیم. این امر سبب شده است تا در چند سال گذشته طیف عظیمی از تجهیزات شبکه با برند های گوناگون و کیفیت های مختلف به بازار عرضه گردد، به نحوی که برای انجام یک کار مشخص، چندین برند مختلف وجود دارد و می توان از بین آنها تجهیزات شبکه مورد نظر را انتخاب نمود. از طرفی با نام و عنوان برخی از برندهایی که نظر مدیران IT بیشتری را به خود جلب کرده و پر استفاده تر می باشند، کالاهای متفرقه با کیفیت های مختلف ( غیر اورجینال ) در بازار به وفور یافت می شوند به نحوی که ممکن است یک کد فنی در برند خاصی با چندین کیفیت و با ظاهری یکسان موجود باشد به طوری که اگر مشتری تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، بطور حتم کالای غیر اصلی را به جای کالای اصلی خریداری خواهد نمود. نکته مهم دیگر که نشات گرفته از دو مورد قبلی می باشد، وجود قیمت های مختلف برای یک کالای خاص است که سبب سردرگمی مشتریان و بروز حس بی اعتمادی نسبت فروشندگان خواهد شد. در چنین شرایطی ،  در اختیار داشتن فرد یا شرکتی با تجربه و متخصص  بسیار سودمند بوده و با ارائه مشاوره فنی قبل از خرید ( بر اساس نیاز مشتری ) و ارائه راه حل های مناسب، آرامش خاطر مشتریان فراهم شده و شخص با اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را تامین می کند.

  شرکت هزاره سوم با استفاده از تجربیات قبلی خود، درک صحیح از بازار و آشنایی کامل با تجهیزات شبکه موجود در زمینه فعالیت شرکت، تلاش می کند در جهت جلب اعتماد و رضایت مشتریان و کارفرمایان و کمک به تصمیم گیری آسان و مطمئن آنها برای تامین تجهیزات و راه اندازی شبکه های کامپیوتری مورد نیاز خود، بهترین خدمات ممکن را ارائه نماید. ما همواره کوشیده ایم تا مشتری مداری ، ارتقاء مستمر کیفیت محصولات و خدمات، رعایت صداقت و سلامت حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار دهیم. شرکت مهام مصمم است تا در زمینه صنعت IT ، مفهوم واقعی و جدیدی از خدمات و گارانتی را ارائه کند. همچنین کارشناسان فروش شرکت همواره تلاش می کنند تا با درک صحیح از فضای رقابتی حاکم بر بازار شبکه ، مناسب ترین قیمت را در اختیار مشتریان و کارفرمایان قرار دهند.

  Image

  آدرس شرکت

  آدرس :

  ایلام - خیابان پاسداران - خیابان واسطی

  ایمیل آدرس :

  info@1003ilam.ir

  شماره تلفن :

  084-33382622-2

  شرکت هزاره سوم خدمات دهنده در حوزه های اگریگیتوری ، شتابدهی ، ارائه تجهیزات رایانه ای ، تولید محتوای دیجیتال ، دیجیتال مارکتینگ و ... می باشد 

  عضویت در خبرنامه

  جستجو